Kokybiški plastikiniai langai Vilniuje

Kodėl kokybiški plastikiniai langai tik Vilniuje?

Ne, taip teigti nedrįsčiau, nes plastikinių langų gamyba yra kokybiška visoje Lietuvoje. Suprantama, kad yra tam tikrų niuansų, kurie mažina langų kokybę, bet noriu tikėti, jog bet kokiu atveju jie atlieka tas funkcijas, kurios jiems priskirtos.

Plastikiniai langai Vilniuje atsirado ir buvo pradėti gaminti šiek tiek vėliau, nei mediniai, nes medinių langų gamyba vyko dar gerokai ankščiau ir plastikinę madą tiek į Lietuvą, tiek Vilnių atgabeno sumanūs verslininkai, kurie po Lietuvos nepriklausomybės oficialaus pripažinimo ir paskelbimo 1991 metais, be vizų galėjo keliauti po daugelį Europos šalių, iš kurių, kaip manoma, jie ir parsivežė idėją plastikinių langų gamybai. O Lietuvos sostinė Vilnius ir buvo tas miestas, į kurį pirmąjį įkėlė langų gamybos įrenginiai. Po to, plastikiniai langai Vilniuje buvo pradėti gaminti masiškai.

Tie kas dar pamena, mediniai langai Vilniuje buvo gaminami nuo neatmenamų laikų. Tuo metu, kai mūsų šalis buvo Rusijos sąjungos sudėtyje, mediniai langai buvo gaminami standartiniai. Visoms švietimo įstaigoms buvo gaminami vienų išmatavimų, daugiabučiams kitų, o individualių namų savininkai vertėsi kaip išmano, nes mediniai langai Vilniuje negalėjo jiems pasiūlyti nieko individualaus, todėl jiems teko tiesiog prisitaikyti prie gamintojų pagamintos produkcijos matmenų. Po 1991 metų, medinių langų gamybos procesas pasikeitė, pradėta gaminti medinius langus pagal poreikį ir individualius užsakymus.

Taip pat skaitykite:

Kainos šių langų, jei kas pamena, buvo nežmoniškos, tikrai kandžiojosi. Vien plastikiniai langai kaina, kaip naujovė buvo perkopusi net kelis tūkstančius litų. Ir jei žmonės norėdavo pasikeisti visus langus bute, biure ar nuosavame name, tai tekdavo pakloti net triženklę, o kartais ir keturženklę sumą. Langų kainos pradėjo kristi kai padaugėjo langų gamintojų. Juk ne veltui sakoma, kad konkurencija yra sveikintinas dalykas, o kokybiški plastikiniai langai išsimokėtinai, kainas pradėjo leisti į realią mažumą. Dabar, visus langus savo butelyje galite pasikeisti ir atnaujinti vos už kelis tūkstančius, ko ankščiau padaryti nebuvo įmanoma. Tik reikėtų atminti, kad tam, jog Jūsų užsakomo produkto ir paslaugų kaina būtų mažesnė nei siūloma akcijinė, visus darbus, tiek montavimo, tiek senu langų išvežimo, tiek išmontavimo darbus patikėkite vienai įmonei. Daugelis langus siūlančių įmonių jau turi tiek kas atveš, tiek kas išmontuos, sumontuos, o naudotus langus išveš utilizavimui. Todėl perkant viską iškart, paslaugų pardavėjau gali suteikti ženkliai didesnes nuolaidas, nei patys tikėjotės 🙂

One thought on “Kokybiški plastikiniai langai Vilniuje

  1. Pingback: Kriterijai kurie lemia mūsų pasirinkimą - Straipsnių talpinimas

Comments are closed.