Mano pirmi anglų kalbos kursai

Anglų kalbos kursai Klaipėdoje ne tik pirmi, bet ir įsimintini

Pamenu savo jaunystę, kai dar buvau visiškai jaunas, ne ne, nenoriu pasakyti, kad dabar aš esu senukas, bet prasitarsiu, kad polėkis jau ne toks kaip kadaise, lankiau vidurinę mokyklą, kuriose buvo taisyklės ne tokios kaip dabar, vidurinę galėjai baigti toje pačioje švietimo įstaigoje, pradėjus nuo pirmosios ir užbaigiant dvylikta, ko padaryti man neteko.

Taigi, rusų laikais, kai Lietuva buvo priklausoma nuo tarybų sąjungos ir visas švietimo aparatas mūsų šalyje buvo skirtas mokymams, kaip gera gyventi sąjungoje. Vidurinėse mokyklose, užsienio pirmąją kalba buvo laikoma rusų, o anglų tik kaip papildoma. Pamenu tuos laikus su giliu atsidusimu, nes mano vaikystė prabėgo labai greitai, o tai ką galėjau pasiekti ankščiau, teko man siekti šiek tiek vėliau, nes anglų kalba vidurinėje buvo ta sritis, kurios ne tiek kiek nekenčiau, kiek nenorėjau mokytis. Dar būdamas pradinuku išmokau visus pagrindinius žodžius, abėcėlę, bet tik tiek ir kai atėjo laikas mokytis anglų kalbos laikų sakydavau, kam man krimsti mokslą, jei šios kalbos gyvenime pritaikyti negalėsiu, kalbėsime tik rusiškai.

Bėgo laikas, keitėsi ir padėtis Lietuvoje, išsikovojome ir paskelbėme nepriklausomybę, todėl verslauti susiruošę piliečiai, be vizų galėjo keliauti po daugelį Europos šalių. Prie daugelio išvykstančių prisidėjau ir aš, pradėjo sektis verslas, tik atsirado labai didelė problemą, tai anglų kalbos barjeras, kuris atsirado man nesimokant dar vidurinėje mokykloje. Pradėjau sukti galvą kaip man čia greitai patobulinus tą anglų kalbą, nes jau buvau subrandinęs mintį plėsti savo verslą, o be kalbos, šito padaryti negalėjau.

Šiaip ne taip susiradau kalbų mokyklą, kur buvo siūlomi anglų kursai Klaipėdoje, nes aš pats buvau kilęs ir gyvenau būtent uostamiestyje. Taip prasidėjo mano pirmieji anglų kursai Klaipėdoje. Tiesa, jie prasidėjo ženkliai energingiau, nei aš tikėjausi, nes prieš pradedant kursus anglų kalba, man buvo pasiūlyta atlikti testą mano žinių lygiui nustatyti ir kai buvo sudėti ir paskaičiuoti testo balai paaiškėjo, kas anglų kalbos kursai Klaipėdoje, kaip galvojau ankščiau, man nebus reikalingi, nes mano žinių lygis yra gerokai pažengęs. Todėl nereikės kartoti pradedančiojo kurso su abėcėlėm ir žodžiais dog, cat, table ir taip toliau. Tai sušukęs wellcome anglų kalbos kursai Klaipėda, pradėjau planuotis savo dienotvarkę, kad galėčiau suspėti į kursus ir nebūčiau labai pavargęs.

Taip pat skaitykite:

Anglų kalbos kursai Klaipėdoje praėjo labai sklandžiai ir dar labiau mane nustebino jų pabaiga, nes ir vėl teko pildyti ar spręsti, kaip čia pasakyti, testą, po kurio paaiškėjo, kad mano lygis anglų kalbos jūroje dar labiau pakilo, likau taip pat pažengęs, bet jau buvau tik per vieną žingsnį nuo profesionalaus.

Taigi, neatmetu galimybės pasimokyti ir toliau, tik tam reikia vėl susikaupti, nes verslas ir uždarbis pragyvenimui ima savo 😉