Pigūs lėktuvų bilietai mane suviliojo

Kaip suviliojo pigūs lėktuvų bilietai, smalsu?

Aš nesu iš tų, kurie mėgsta keliauti, o ypač skraidyti lėktuvais. Gyvenime nesu skridęs nė karto, todėl šį kartą viskas apsivertė aukštyn kojom, lyg būtų praūžęs koks viesulas.

Eilinę dieną, sėdėdamas prie kompiuterio, nusprendžiau prasiblaškyti ir pasižvalgyti po internetą, kiek gi kainuoja tie lėktuvų bilietai. Ne, ne, pirkti neketinau, tik buvo smalsu, ar tikrai mano nuomonė, kad pigūs bilietai yra tik sukurtas burbulas tam, jog privilioti didelį kiekį smalsuolių ir pirkėjų. Mano nuostabai, pigūs lėktuvų bilietai tikrai buvo pigūs ir net labai. Nustebau, nes skrydžiai į Angliją ir toje skiltyje siūlomi bilietai su reisu pirmyn ir atgal kainavo vos 100 litų.

Nepatikėsite, vos pamatęs lėktuvo bilietų kainą aš atsidariau darbo stalo stalčių, išsitraukiau elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus ir įsigijau bilietus. Pigūs skrydžiai į Angliją mane taip sugundė, kad juos pirkdamas net nemirktelėjau. Bet jaudulys nesibaigė. Kiek žinau, man dar reikėjo pasidaryti check-in’ą, todėl nerimavau, kad neprisidėčiau nereikalingų varnelių, nepadaryčiau klaidų rašydamas savo vardą ir pavardę ir jaudinausi, nes visą tai aš dariau pirmą kartą savo gyvenime.

Pats negalėjau patikėti, kad šitaip padariau, bet patikėjau, kad pigūs skrydžiai Europoje tikrai siūlo pigius bilietus į lėktuvą bet kokia kryptimi, nors aišku, kitų krypčių ir kainų netikrinau, nes buvau euforijoje, kad įsigijau bilietus į Angliją. Bet akies krašteliu pastebėjau, kad pigių skrydžių skiltyje, kurioje radau ir bilietus į Angliją, buvo siūlomos įvairios kryptys, o ir kainos iš pirmo žvilgsnio nesikandžiojo. Taigi, pigūs skrydžiai Europoje jau buvo mano kišenėje.

Check-in pasidariau visiškai nesunkiai ir pagalvojau, kodėl aš taip nerimavau ir vos nedėjau į kelnes, kaip sakoma liaudiškai. Bet jaudulys dar nedingo. Liko nukeliauti iki Vilniaus oro uosto, prisiduoti bagažą, praeiti daiktų patikrinimą ir įlipti skrydžiui į lėktuvą. Tai ir kėlė nerimą mano galvoje. Mintys galvoje sukosi kaip sūkurys, nes svarsčiau ir vis spėliojau, kaip bus vienoje ar kitoje situacijoje. Nepatikėsite, bet prisigalvojau tokių netikėčiausių situacijų, kad iš jų būtų galima susukti visą filmą apie smagius nutikimus oro uoste prieš skrydį 🙂

Būdamas jau Vilniaus oro uoste ir eidamas į daiktų patikrą taip pat nerimavau, nes sukurtos mintys su istorijomis vis dar sukosi galvoje. Bet stengiausi susitvardyti, stebėjau visus aplinkinius, kurie stovėjo priešais mane ir juos patikrinti turėjo ankščiau. Bandžiau planuoti savo elgesį kai ateis eilė daiktus pasitikrinti ir man.

Taip pat skaitykite:

Mano bagažo patikra praėjo visai sklandžiai, jei neskaičiuoti, kad teko išmesti plaukų žele į šiukšlinę, nes indelis viršijo leistiną kiekį, buvo ne 100 mililitrų, bet 250 ml’ų, tad su žele teko atsisveikinti, kad nekiltų jokių nesusipratimų. Pareigūnams ir uosto darbuotojams neprieštaravau. Todėl po geros valandos, su jauduliu įlipau į lėktuvą ir išskridau Anglijos link.

Namo parsivežiau neišdildomus įspūdžius, kuriuos patyriau kelionės metus. Taigi, jei pastebėjote pc ekrane pigius lėktuvų bilietus, kurie Jus gundo, nesivaržykite ir nestabdykite, griebkite juos ir mėgaukitės smagia ir pigia kelione.