Pigios kelionės pradžia

Pigios kelionės pradžia ne visada yra tokia kaip įsivaizduojate

Kad daugeliui patinka keliauti po platųjį pasaulį, net neabejoju ir nedrįstu kelti net tokio klausimo. Bet ar daugelis žino, nuo ko prasideda pigios kelionės, abejoju.

Keliaujančiųjų visomis transporto priemonėmis pasaulyje vis daugėja, žinoma, nes ir populiacija mūsų žydrajame rutulyje vis gausėja, o kodėl ir nepakeliavus, nežiūrint į tai, turite tam atliekamų lėšų, ar ne. Bet vieną svarbų dalyką atminti reikėtų. Visos pigios kelionės prasideda ne nuo kelionių organizatorių ar agentūrų pasiūlymų, bet nuo kaip pigiai jie gali įsigyti bilietus norimai ir siūlomai transporto priemonei kelionės metu. Pavyzdžiui, pigūs bilietai lėktuvu įsigyti už itin mažą kainą, kelionių organizatoriams leis pasiūlyti itin pigia kelionę ta kryptimi, kuria yra užsakytas didelis kiekis lėktuvo bilietų. Todėl manoma, kad lėktuvų bilietai pigiau ir yra tas pagrindinis kertinis, pigių kelionių, akmuo. Juk logiškai pagalvojus, neturint rankose pigių bilietų, neįvyktų ir nebūtų pigi ir pati kelionė 🙂

Kelionės keltais taip pat patenka į tą pačią sritį, kai bendra kelionės kaina priklauso nuo keltų bilietų kainos. Bet daugelis keliaujančių jau žino, kad keltų bilietai internetu yra ne tik patogiai įsigyjami, bet dar ir pigūs. Kas norintiems paplaukioti dažniau suteikia galimybę tai daryti dar ir dar negalvojant apie tai ir nespėliojant, ar nepermokėtą už keltų bilietus ir ar negalėjo jie būti dar pigesni. Žinoma, kad keltų bilietai internetu yra pigiausi, bet, juk mes lietuviai, nepabandę ir neįsitikinę, patys tuo nepatikėsime. Tik nepamirškite, jei keliones planuojate keltais, tai jų bilietus įsigyti pigiau pavyks, jei jų ieškosite ir įsigysite ženkliai ankščiau, nei planuojate išplaukti. Taip daro ir kelionių organizatoriai, kai didelį kiekį bilietų užperka prieš metus ar šiek tiek mažiau, todėl klausimas, kuo Jūs kitokie? 🙂

Dar viena ir labai populiari kelionėms transporto priemonė yra traukiniai, be kurių, daugelio Lietuvos, tiek užsienio piliečių kelionės nebūtų tokios sėkmingos. Juk tiems kas nepatinka lėktuvai, keltai, labai patikti gali kelionės traukiniais. Ir reikia sutikti, kad tik pigūs traukiniu bilietai Jūsų keliones gali padaryti tikrai pigiomis. Nes jei bilietus traukiniui įsigysite už kelis tūkstančius litų, tai ir kelionės nebus galima pavadinti pigia.

Taip pat skaitykite:

Taigi, visiems norintiems ir planuojantiems pakeliauti pigiai pirma vertėtų prisiminti, kad kiekviena pigi kelionė neprasideda nuo agentūros. Visus Jūsų lūkesčius ir svajones apie dažną kelionę ir mažesnę jų kainą gali pateisinti tik pigūs bilietai ir nesvarbu, kuriai transporto priemonei jie bus įsigyti. Todėl, jei planuojate keliauti lėktuvu, traukiniu, autobusu ar keltu, būtinai ir pirmoje vietoje ieškokite ir įsigykite pigius bilietus šioms priemonėms, tada Jūsų kelionės tikrai bus smagios ir dažnos, nes pigios.

One thought on “Pigios kelionės pradžia

  1. Pingback: SEO straipsniu talpinimas

Comments are closed.