Transporterio ir konvejerio juostos vulkanizavimas

Konvejerio ar transporterio juostos vulkanizavimas yra pažįstamas tik pramonininkams, kurie savo darbų našumo gerinimui naudoja konvejerius, arba transporterius.

Daugelis pasaulio pramonės dalyvių, savo darbų ar gamybos gerinimui bei našumo kėlimui, į pagalbą pasitelkia techniką, kitaip tariant techniką, kuri jiems ne tik padeda sutaupyti brangaus laiko, bet dar leidžia iš to gauti dideles pajamas.

Konvejeriai arba transporteriai, lietuviškai tariant tai vienas ir tas pats įrenginys, kuris padeda mūsų pramonininkams sutaupyti daugiau laiko, gauti daugiau pajamų ir kas svarbiausia, nepridedant tam didelių priežiūros pastangų, kuriomis ir specializuojasi UAB Baltic belt, pagrindinė įmonė Lietuvoje, kuri padeda tiek pramonininkams, tiek ūkininkams.

UAB Baltic belt specializuojasi ir siūlo įvairių techninių modifikacijų transporterio bei konvejerio juostas. Transporterio juostos yra įvairių rūšių ir suprantama, kad kiekviena ji turi savo tam tikrą paskirtį. Todėl norime šiek tiek Jus supažindinti su jų paskirtimi ir panaudojimu tiek pramonėje, tiek ūkio srityje.

Taigi, transporterio juostos yra kelių rūšių, kurios efektyviai leidžia jas pritaikyti vienoje ar kitoje gamybos srityje. Juostos gali būti tiek vienpusio, tiek dvipusio apgumavimo, o tai reiškia, kad juostos gali būti pritaikytos tiek prekybcentrių kasose, tiek kalnakasyboje, ar karštį naudojamoje pramonėje. Konvejerio juostos taip pat yra kelių rūšių, todėl prieš užsisakant jas iš tiekėjo, būtina pasikonsultuoti ir nedaryti savų bei skubotų sprendimų, nes pasekmės gali būti, jei ne nepataisomos, tai su didele žala gamybai. Juk neatlaikiusi apkrovų juosta gali įplyšti, įtrūkti, kas veda prie jos nutrūkimo ir darbų sustojimo.

UAB Baltic belt prekiauja ne tik transporterio ar konvejerio juostomis, bet atlieka ir tam tikras specializuotas paslaugas, kas jų klientams suteikia galimybę itin greitai išspręsti problemas kilusias dėl juostų pažeidimų, ar nutrūkimų. Tokiems atvejams, Baltic belt kvalifikuoti darbuotojai pasiūlys kelis juostos jungimo būdus, kurie nereikalauja daug laiko, yra efektyvūs ir naudingi. Tai leis nesukti galvos, iš kur paimti ir už gerą kainą konvejerio juostą.

UAB Baltic belt juostų jungimo, arba kitaip tariant vulkanizavimo būdus siūlo tris, kurie leis optimaliai išspręsti Jums kilusius klausimus ar net problemas.

Guminių juostų jungimas yra trijų rūšių:

Jungiant jas specialiomis kabėmis, kurių pagalba bus greitai sujungta juosta specialiai gaminamais kabliais;

Transporterio juostos jungimas klijuojant, panaudojant specialiai tam skirtus klijus ir gumą, kurie sujungia dvi juostos dalis ir padaro kaip vientisą;

Konvejerio juostos vulkanizavimas, panaudojant tam specialiai pagamintą aukšto slėgio ir temperatūros presą, kurio pagalba, juostos paviršius sujungiamas išlydant paviršių ir juostą paverčiant vientisa.