Žiemos sodas ir roletai

Žiemos sodas ir roletai yra du neatsiejamos dalys

Individualių namų savininkai neleis man sumeluoti sakant, kad žiemos sodas yra kone populiariausia šių laikų mada Lietuvoje. Žiemos sodo montavimo ypatumais domisi beveik kiekvienas nuosavą valdą su namu turintis lietuvis ir netik.

Pirma išsiaiškinkime, kas tas per daiktas yra žiemos sodas. Žiemos sodas yra tam tikra patalpa, kurioje yra susodinti ir auginami augalai, kitaip dar vadinama oranžerija. Kuri žaliuoja ne tik vasaros laikotarpiu, bet ir žiemą, todėl jis taip ir vadinamas žiemos sodu, nes ir žiemą galima grožėtis augalais, kurie žydi ir suteikia malonius pojūčius jų savininkams bei augintojams.

Kaip gaminamas ir montuojamas žiemos sodas? Tai labai paprasti techniniai sprendimai, bet bet kokiu atveju verta pasikonsultuoti su specialistais, projektuotojais, aliuminio konstrukcijų gamintojais ir ilgametę patirtį žiemos sodų statyme turinčiais kvalifikuotais darbuotojais. Nes jei darbų imsitės savavališkai, gali būti, kad jau po kelių mėnesių teks jais nusivilti, o atėjus žiemai nusispjauti, o gal ir nusikeikti, nes Jūsų viltis į grožį sudaužys šaltukas, kuris atras plyšį visoje konstrukcijoje ir ją suardys.

Taigi, prieš konsultacijas dėl žiemos sodo statybų, patartina pasikonsultuoti ir su  projektuotojais, nes žiemos sodas turi kelis sprendimų variantus. Jei norite praplėsti savo individualaus namo valdas ir iškirtus angą prie namo pritaikyti žiemos sodą, būtinai pasikonsultuokite su projektuotoju, nes tik jis atras optimaliausią variantą sodo įrengimui, kas leis sutaupyti ne mažą sumą pinigų. Kitas variantas gali būti, kai daugiabučio balkone yra sumontuojamas žiemos sodas. Tokių sprendimų įgyvendinimui teks susirasti kur įgyvendinamas balkono stiklinimas Vilniuje, jei esate sostinės gyventojas, o jei kito miesto, teks jame susirasti kitą gamintoja ar projektuotoją. Balkonų stiklinimas yra įvairus, todėl prieš užsisakydami, nepulkite tai daryti aklai, nes viską reikia įvertinti tinkamai ir apgalvotai., O tai gali padaryti tik specialistas, todėl būtinai konsultuokitės.

Taip pat skaitykite:

Jei Jūsų žiemos sodas jau suplanuotas ir ruošiamas projekto įgyvendinimui, telieka tik pasirūpinti jo ir jo viduje auginamų augalų ar oranžerijos apsauga. Tame pagelbėti gali roletai Vilniuje, jei esate vilnietis, o jei esate kaunietis ar klaipėdietis, tai teks pasiieškoti įmonių savo mieste. Nors ne retas gamintojas, kurių duona yra roletai Vilniuje, jais prekiauja ir kituose miestuose, tai didindamas savo roletų bei produkcijos pardavimus.

Kam reikia tų roletų žiemos sode?

Neįsižeiskite, bet atsakysiu, kad tai buvo kvailas klausimas, nes kaip Jūs ketinate apsaugoti savo trapius augalus žiemos sode, jei karštą vasarą negalėsite jų pridengti roletais ir paslėpti, kad į juos nekristų tiesioginiai saulės spinduliai. Juk jei bus labai karšta vasara, nepadės net ir sode sumontuoti stoglangiai, nes saulės spinduliai gamina ne tik energiją, bet netinkamai naudojant gali atnešti ir didelės žalos.

Todėl, prieš bet kokį sprendimo priėmimą būtinai pasikonsultuokite, tada ilgai galėsite džiaugtis savo žiemos sodu, o karštą vasarą, mėgautis ir nuleistais jame prabangiais raštais išmargintais roletais.