Aviabilietai pasirinkimui

Aviabilietai pasirinkimui

Pigiausi aviabilietai kaip zuikio bilietai, beveik nemokamai
Lėktuvo bilietų kaina priklauso ne tik nuo maršruto populiarumo ar atstumo, bet ir nuo kuro kainų, kurios tiesiogiai susijusios su jų didinimu ar mažinimu. Nepaisant to galima rasti tinkamus pasiūlymus. Keleiviams siūlomi pigiausi aviabilietai gali būti randami įvairiais būdais.
Vienas iš populiariausių – specialūs pasiūlymai pigių skrydžių skelbimų skiltyse. Kadaise konkurencija tarp skrydžių bendrovių buvo nedidelė. Dabar viskas kitaip, nes jų yra labai daug, todėl nenuostabu, kad jos visos tarpusavyje konkuruoja. Keleiviams nuo to tik geriau, nes kiekviena stengiasi atrasti būdų, kaip pritraukti skrendančiuosius. Kartais galima rasti puikių pasiūlymų, kurių metu bilietai kainuoja iki kelių kartų pigiau, nei kitose bendrovėse. Pigūs bilietai dažnai kainuoja pigiau, nes yra tam tikros sąlygos, kurių būtina laikytis. Pavyzdžiui, ribojamas bagažo kiekis ar negalėjimas grąžinti bilietų.
Jeigu specialių pasiūlymų nesuradote, tai visuomet galima ieškoti kitų būdų pigiai keliauti. Ar girdėjote apie bendroves, kurios siūlo pigius skrydžius. Tai jos daro nuolat, o ne kartkartėmis pateikdamos specialius pasiūlymus. Ieškodami pigių bilietų visuomet pasidomėkite ir tokių bendrovių siūlomomis kainomis. Jose bilietai parduodami daugelio aviakompanijų, todėl rinktis turėsite iš ko. Vienas iš pagrindinių galimų trūkumų skrendant – persėdimai. Pasinaudojus tokiais pasiūlymais kaina bus mažesnė, nes ieškomi įvairūs maršrutai, kurie leidžia pigiai skristi.
Maršrutai ir aviabilietai tarpusavyje glaudžiai susiję. Kuo populiaresnė keliavimo kryptis, tuo didesnė tikimybė, kad jūs skrisite pigiai. Taupantys keleiviai dažnai stengiasi bilietus įsigyti kuo anksčiau. Tam puikus metas likus 3–6 mėnesiams iki skrydžio datos. Taip pat vertėtų neapsiriboti viena data. Ieškant geriausios kainos peržvelkite, pavyzdžiui, savaitės bilietų kainas. Dažnai savaitgaliais skrydžiai kainuoja brangiau, nei darbo dienomis.
Ar žinojote, kad kai kurie keliautojai laukia geriausios bilietų kainos? Dažnai vyksta „pigių bilietų medžioklė“. Kartais tai pasiteisina, o kartais ne, tačiau jei turite laiko, galite pamėginti. Stebėkite kainas likus 3 mėnesiams iki numatomos skrydžio datos. Galima kainas stebėti naktimis ir internetu. Kartais būtent tuo paros metu randami geriausi pasiūlymai, o internetas bus pats geriausias ir greičiausias pagalbininkas. Beje ir bilietų kainos perkant internetu bus kur kas pigesnės. Jei jau aptikote tinkamą kainą, tai nederėtų ilgai laukti. Kaip žinome, geri pasiūlymai ilgai negalioja, todėl reikia naudotis galimybe įsigyti kurią siūlo aviabilietai internetu. Taip pat galima išbandyti kelis būdus ieškant tinkamos kainos.
Nepaisant galimų sunkumų ieškant gero pasiūlymo keliauti pigiau visuomet galima. Pigesni lėktuvo bilietai randami įvairiais būdais, tereikia skirti šiek tiek laiko. Pastangos sutaupyti tikrai atsipirks sutaupytais pinigais, kurie būtų atitekę skrydžių bendrovėms.

Tik nepamirškite dar vieno labai svarbaus dalyko kelionės metu, tai kelionės draudimas. Niekai, numosite ranka? O nederėtų, juk kiek įvykių kelionių metu yra nutikę ne vienam turistui, kuris, gal būt, kaip ir Jūs, buvo numojęs ranka ant savo saugumo bei patirtos žalos kelionėje atlyginimo. Tokiam atvejui ir yra skirtas kelionės draudimas, kad Jūsų paskraidymai, pasiplaukiojimai būtų ne tik pigūs, bet dar ir saugūs.

Taip pat skaitykite:

Keliaukite saugiai! 😉