Keltai suteikia puikią galimybę

Galimybė keliauti keltais yra unikali

Keltais iš Klaipėdos mėgaujasi daugelis ir ne kartą. Ne daug yra valstybių pasaulyje, kurios gali pasidžiaugti kelionėmis keltais, todėl lietuviams nuskilo, kad turi tokią nuostabią Baltijos jūra, kurios pagalba galima susiplanuoti savo laisvalaikį, atostogas ar net kruizą.

Iš mūsų Klaipėdos uosto keltai plaukioja labai plačiai, galima sakyti, beveik į visas šalis, kuriomis esame sujungti Baltijos jūra. Gal viena kita valstybė nepriima mūsų keltų, bet kalbant apie bendrą vaizdą, valstybių kurias galima pasiekti tiesiogiai iš Klaipėdos yra dauguma.

Keltais keliauja ne tik savo atostogas ar laisvalaikį susiplanavę klaipėdiečiai ar iš kitų Lietuvos kampelių atvykstantys keliautojai, bet ir į kaimynines šalis, kurias galima pasiekti keltais iš Klaipėdos, į darbus vykstantys tautiečiai. Keltai iš Klaipėdos yra patogioje vietoje, aišku, pačiame Lietuvos pakraštyje, bet vis geriau, nei vykti į Rygą, ar Taliną ir tik tada keltis norima kryptimi. Todėl keltai iš Klaipėdos yra itin populiarūs ne tik pačių lietuvių ar lietuvaičių tarpe, bet ir iš užsienio šalių, į Lietuvą atvykstančių turistų tarpe. Juk dar ne kiekvienas užsienietis sau yra atradęs Lietuvą. Ir kaip jau pamenate, Lietuvą, o ypač Klaipėdą, iš naujo yra atradę vokiečiai, todėl keltai iš Vokietijos yra populiariausi ne tik lietuvių, bet ir pačių Vokietijos piliečių tarpe. Kursuojantys keltai į Kylį yra kone populiariausias reisas DFDS kompanijos pasiūlymuose.

Keltų priežiūra rūpinasi apie 5000 keltų kompanijos darbuotojų, todėl klausimų apie saugumą, kilti neturėtų niekam, bet kuo velnias nepajuokauja… Yra buvę atvejų, kai kelionės metu, mistiškomis aplinkybėmis yra prarandamas bagažas, nes kajutėje pasidarbuoja tretieji asmenys – vagys. Arba sužalojama sveikata, kai alkoholio padauginę tautiečiai prisikabina prie kitų keleivių ir sužaloja jiems sveikatą. Tokių žalos patyrimų užkardymui ir išvengimui yra paprastas būdas, tai pasinaudoti draudikų paslaugomis. Auto draudimas turėtų būti itin aktualus, keliaujantiems keltais, nes kelionė tik keltu neapsiriboja, o automobiliu keliaujama jau po pasiektą keltų šalį. Todėl būtina pasirūpinti automobilio ne tik technine būkle, bet ir saugumu. Todėl auto draudimas galėtų Jums padėti išvengti bet kokių nemalonumų kelionės automobiliu metu ir Jus lydėti visur ir visada. Naudokitės internetiniais brokeriais ir gailėtis dėl patirtos žalos neteks.

Taip pat skaitykite:

Visgi nepaminėjau ir kitų keltų krypčių iš Klaipėdos, kas pagelbės Jums greičiau susiorientuoti planuojant keliones keltu. taigi, Vokietiją jau paminėjome, tad pridėsime ir dar vieną kryptį keltais ir ji yra į Karlshamną, tai yra švedijos uostą, į kurį keliauja dauguma lietuvių, kurie Švedijos uosto pagalba keliauja į Norvegiją, išsvajotų darbų paieškai.

Taigi, rinkitės DFDS seaways kompanijos paslaugas ir planuoti bei keliauti keltais galėsite ne tik Baltijos jūra. Internetu galėsite užsisakyti bilietus ir į Olandiją, Angliją bei kitus Europietiškas bei jūrines valstybes.